Teraryum Sakarya Mini Obje Denilince Akla Gelen Markanın Olmanın Gururunu Yaşıyoruz. 

Teraryum Sakarya Hobi amaçlı başladığı yolculuğu Daha da ileri seviye ye taşıyarak, Ticari Kuruluş haline gelmiş ve T.C. Tüm yasal şartlarını yerine getirmiştir.

İnternet Ortamın da Satış ve Ticari Tüm yasal gereklilikleri yerine getirmek Birinci önceliğimiz olmuştur.

Kul Hakkını her zaman ilk önceliği olarak tutan Teraryum Sakarya Tasarımlarında Kullandığı tüm Resim, Foto vs. Design ürünlerinin Lisans bedelini Ödemiş Tüm Ürünlerininin Lisansını almış durumdadır.

Yasal şartları yerine getirdikten sonra Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Bu sebeple Tüm Teraryum Tasarımlarımız için siparişi aldıktan sonra hiç bir ödeme yapmadan projeyi müşterimizin hayali doğrultusunda gerçekleştiriyor ve Müşterimize sunuyoruz. Müşterimizin hiç bir sebep sunmadan beğenmemesi durumun da hiç bir ücret talep etmeden ya yeni proje veya cayma hakkını müşteriye bırakıyoruz.

Müşterilerimizin Hayallerini gerçekleştirebilmek için Bünyemize yeni makinalar katarak 3D Logo,Figür ve Obje imalatına Başlamış ve Devamında Polyester Döküm ve Taş Tozu Döküm imalatlarını devreye almış durumdayız.

Sakarya ili Hendek ilçesinde 2018 yılı başlarında perakende satış mağazamız açılmış ve Mağazamızın açılışı ile Ürün Çeşitlerini artırarak Kendi imalatı ve ithal olan hediyelik eşyaları bünyesine katmıştır. Kendi imalatımız da kullanılan tüm tasarımların lisans bedellerini ödemiştir.

Siz Değerli Müşterilerimizin Yüzlerinde Görülen memnuniyet Bizim için En büyük Kazançtır ...Teşekkür Ederiz